BAŞKENT ÜNİVERSİTESİ
Anadolu Organize Sanayi Bölgesi Meslek Yüksekokulu

 

Ziyaretler

SIEMENS ITT ZİYARETİ

Siemens ITT ile yapılan toplantı; Sn. Ercan ARSLAN, Sn. Arzu FIRLARER, Sn. Mete Çağan EYİDOĞAN, Sn. Aylin DEDEOĞLU ile yüksekokul müdürümüz Dr. Öğr. Üy. Levent ÇOLAK ve yüksekokul müdür yardımcımız Öğr. Gör. Yalım GÜLTEKİN'in katılımlarıyla gerçekleştirilmiştir.

 

MEYOK DANIŞMA KURULU TOPLANTISI

Yüksekokulumuzun 2021-2022 MEYOK Danışma Kurulu Toplantısı 15 Aralık 2021 tarihinde gerçekleştirildi.

Toplantıya katılan Danışma Kurulu üyelerimiz; APSB Başkanı Hüseyin Kutsi Tuncay, Erkan Şanal, Serkan Karol ve Tahsin Kalaycı'ya değerli katkıları için çok teşekkür ederiz.

 

EKAY MÜHENDİSLİK ZİYARETİMİZ

Öğr. Gör Mehmet Burak ÖNAL ve Makine ve Metal Teknolojileri Bölümü öğrencilerimiz ile Ekay Mühendislik firmasına teknik gezi düzenlenmiştir.

 

23.05.2023 tarihinde Türközü Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi ile Battalgazi Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi öğrencilerini Anadolu OSB Meslek Yüksek Okulumuzda ağırladık. Anadolu OSB Yönetim Kurulu Ahmet Kurt'un misafiri olarak okulumuza gelen grupta MEB Mamak İlçe Müdürlüğünden değerli öğretmenlerimiz de bizleri ziyaret ettiler.
Okulumuzu gezdirdikten sonra hem okulumuz hem de "Aranan Eleman" olmanın önemi konusunda öğrencilerimizi bilgilendirdik.
Bu ziyareti sağlayan Netmon firması sahibi Sayın Ahmet Kurt'a çok teşekkür ediyoruz.
MEB Mamak İlçenin talebi doğrultusunda Mamak'taki meslek lisesi öğrencilerinin velilerine çok yakında çevrimiçi bir seminer vereceğiz...